بایگانی فروردين ۱۳۹۵ :: شرکت فنی و مهندسی آوا-تک

[RB@Blog_Title]

 • نویسنده :
 • بازدید : [۹۲۰] مشاهده

Internet Download Manager معروف به IDM را سریعترین دانلود منیجر یا نرم افزار مدیریت دانلود می دانند و به حق نیز اینچنین است. این نرم افزار قدرتمند به دلیل تقسیم فایل ها در حال دانلود به قسمت های مختلف و استفاده کامل از ظرفیت پهنای باند اینترنت کاربر ، میتواند سرعت دانلود را تا بیش از ۳ برابر و در مواقعی تا ۵ برابر افزایش دهد. قابلیت بعدی این نرم افزار که برای نرم افزارهای مدیریت دانلود بسیار حائز اهمیت است ، امکان resume یا ادامه دانلود لینک های دانلودی است که چنین امکانی را دارد ، برای مثال اگر فایلی را از دانلودها دانلود نمودید و در حین دانلود به دلایلی مانند قطعی اینترنت و… ارتباط دانلود قطع شد ، میتوانید ادامه آن را در زمانی دیگر انجام دهید. قابلیت های مهم دیگری نظیر زمان بندی برای شروع و پایان دانلود و همچنین دانلود به ترتیب لینک های دانلود از امکانات نرم افزار محسوب می شود. دانلود ویدیوها و صوت هایی که به صورت استریم و زنده پخش می شوند و امکان دانلود مستقیم آنها نیست (مانند سایت youtube) نیز از امکاناتی است که نمیتوان به راحتی از آن چشم پوشی نمود.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : [۸۶۳] مشاهده

مباحث ارائه شده:
1- ضروررت ساماندهی زنجیره تأمین صنایع خودروسازی با توسعه پلت فرم جدید
2- اخبار لجستیک و زنجیره تأمین در ایران و جهان
3- آمار و ارقامی از وضعیت صنعت خودروسازی کشور
3- مقاله علمی: هزینه های لجستیک در صنعت خودروسازی
4- چالشهای فراروی صنعت قطعه سازی
5- آیا ارتقای کیفیت محصولات هزینه تولید را افزایش می دهد
6- مطالعه موردی: منطقه آزاد خودروسازی دیترویت

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : [۹۳۹] مشاهده

چکیده
با ظهور زنجیره تأمین، واحدهای صنعتی و خدماتی ذهن خود را معطوف تأمین کنندگان خود نمودند و با پیشرفت صنایع و خدمات به این نکته دست یافتند که تنها قیمت پیشنهادی تأمین کنندگان ملاک انتخاب و همکاری با آنان نمی باشد.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : [۹۳۰] مشاهده

داستان قسمت سوم در قالب یک آخرالزمان اتفاق می افتد و شخصیت اصلی بازی تحت‌ عنوان Dark Hero قصد دارد تا Lord of Cinders [ارباب خاکستر] را به قتل برساند. اطلاعات زیادی از داستان دارک سولز ۳ مشخص نشده ولی استفاده از لفظ «Lord of Cinder» ابهامات زیادی را برای طرفداران به وجود آورد. اگر بخواهیم بدون لو دادن داستان، این مورد را بیان کنیم می‌ توان گفت Lord of Cinder کسی است که ابزاری با نام First Flame [اولین آتش] را روشن کرده یا آن را بازیابی‌ کند. این وسیله، که ریشه‌ تمام آتش‌ های دنیای دارک سولز هست، برای جلوگیری از رشد اژدهایان در گذشته استفاده می ‌شد. نکته‌ ابهام آمیز این است تنها یک نفر در سری به عنوان Lord of Cinder شناخته می شود. این مورد باعث به وجود آمدن فرضیاتی مبنی بر زمان اتفاقات قسمت سوم شد. تاریکی همه‌ جا را فرا گرفته است و تاریکی همه جا را فرا گرفته است و باز هم تاریکی همه‌ جا را فرا گرفته است! شاید پس از انجام یک قسمت سری ‌سولز تنها چیزی از داستان آن متوجه شوید، جمله‌ بالا باشد که البته آن را نیز می‌ توان از اسمش حدس زد.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : [۹۹۵] مشاهده

برنامه ریزی مناسب و مدیریت زنجیره تامین یکی از اصول اولیه جهت رقابت پایدار کشورها و شرکتها است. بهینه ساز ی محرکهای زنجیره تامین علاوه بر صرفه جویی کلان در هزینه ها، موجب جلب رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیاز آنها خواهد شد. در این مقاله، مدلی برای بهینه سازی یکپارچه تصمیمات مکانیابی، تولید و موجودی چندکالایی با افق زمانی پویا در صنعت فولاد که جزء صنایع زیربنایی هر کشوری است، ارائه و حل میگردد.

ادامه مطلب
 • نویسنده :
 • بازدید : [۸۶۰] مشاهده

در این مقاله، زمان بندی تولید و تحویل انباشته های اقتصادی در یک زنجیره تامین شامل یک تامین کننده و یک مونتاژگر مورد بررسی قرار می گیرد. سیستم تولید تامین کننده از نوع کار کارگاهی انعطاف پذیر قطعی است بطوری که کلیه پارامترها نظیر نرخ تقاضای قطعات، قطعی و در طی یک افق زمانی محدود ثابت می باشند. سیاست زمان بندی، استفاده از یک سیکل مشترک تولید و تحویل قطعات است. هدف مسئله یافتن طول سیکل مشترک بنحوی است که مجموع هزینه های نگهداری، راه اندازی و حمل و نقل در واحد زمان برای کل زنجیره حداقل گردد.

ادامه مطلب